Камінна зала та “Квартирники на Подолі”

Тут є все для того, що ідеально провести час: старовинна зала у центрі міста, але осторонь вуличної метушні, живий вогонь у каміні, зацікавлені глядачі та неординарні виступаючі – лектори, музиканти, поети. Додайте ще чаювання у перервах, літній майданчик, в який можна потрапити тільки з будинку, та звичайно ж – неповторну атмосферу, яку відчувають всі наші гості.

Це все – Камінна зала Нечаєвського будинку, найстарішого житлового будинку Києва.

З 2011 року в Камінній залі проводилися заходи від проекту «Квартирники на Подоле».

Ідея Квартирників з’явилась пізно восени у 2009 році, коли декілька друзів шукали де б влаштувати маленький концерт маловідомого у Києві музиканта. І зал з каміном в будинку на Контрактовій став тим місцем, де провели камерний концерт. Це місце так прийшлося до серця глядачам, що в 2011 році, з квітня, з’явився проект Арт-пространство «Квартирники на Подоле», і ця назва протрималась вісім років. Вже вісім років тут регулярно влаштовуються концерти та поетичні вечори, фотовиставки, лекції, ігри, танцювальні вечори та камерні бали.

Про будинок і про камінну залу за цей час дізналися багато людей, і ми давно вже вийшли за рамки того, що називається квартирником. Тож арт-простір нікуди не зник, просто тепер це місце називається більш відповідно до своєї історичної ролі – Камінна зала Нечаєвського будинку.

Тут ви можете побачити зайнятий та вільний час у залі.

Якщо у вас є бажання провести свій захід у Камінній залі Нечаєвського будинку, звертайтесь будь ласка за телефоном:
+38 066 891 4025 Анна або +38 095 487 39 06 Еліна